Vajzat shqiptare po e kallin... - Bota Sot
Vajzat shqiptare po e kallin...

Sporti

Vajzat shqiptare po e kallin...

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 13:59
Vajzat shqiptare po e kallin...

Moderatorja sportive, Lejla Kraja shpesh tërheq vëmendjen me pamjen e saj dhe fizikun perfekt, të cilin shumë vajza e ëndërrojnë.

Bukuroshja po shijon pushimet dhe postimet në rrjete sociale nuk mungojnë. Por ajo që na shqetësoi është vendndodhja e saj, Turqi.

Lei Kraja ka lindur dhe jetuar për shumë vite në Kaliforni dhe si rezultat gëzon pasaportë amerikane.

Image

Kraja

Duket se kjo i ka dhënë mundësinë për të lëvizur lirshëm jashtë Shqipërisë edhe në një kohë kur kjo është e ndaluar, për shkak të frikës dhe masave të forta për parandalimin e përhapjes së pandemisë së koronavirusit.

Image

Adela

Moderatorja në postimet e saj është parë në shoqërinë e mikeshën e saj, balerinës Adela Rami.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat