Ja si ishte shfaqur Flamuri i Kosovës në Spanjë

Sporti

Ja si ishte shfaqur Flamuri i Kosovës në Spanjë

Nga: K.G. Më: 9 mars 2021 Në ora: 23:12
Ja si ishte shfaqur Flamuri i Kosovës në Spanjë

Federata e Hendbollit të Kosovës ka publikuar një foto interesante, kur në Spanjë u shfaq Flamuri i Kosovës në Kampionatin Botëror U-21 (meshkujt) gjatë vitit 2019.

“Për këtë flamur që ishte shfaqur në Spanjë në Botërorin e juniorëve, djemtë tanë do të japin maksimumin nesër.

Ne kemi kaluar barriera, kemi bërë të mundur që himni e flamuri të respektohen nga shteti spanjoll.

Tani po shikojmë para drejt një suksesi të ri.
KOSOVA - RUMANIA, e mërkurë, 19:30

Pallati i Rinisë dhe Sportit, Prishtinë. Fat e sukses për djemtë tanë”, shkruan në faqen e FHK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat