​BNE do të zhvillojnë edhe një ndeshje sot

Sporti

​BNE do të zhvillojnë edhe një ndeshje sot

Më: 9 maj 2022 Në ora: 14:54
Ekipi “Bad News Eagle”

Ekipi “Bad News Eagle” që po merr pjesë në garën më të fortë në lojërat elektronike Major Ligë sot kanë regjistruar fitoren e parë në këtë garë.

Ata kanë mposhtur me rezultat 16:14 skuadrën nga Turqia Internal Fire, në ndeshjen e cila u zhvillua nga ora 12:00.s.

Gjatë ditës së sotme, rreth orës 17:00 pritet që Bad News Eagle do të zhvillojnë duelin e radhës por që ende nuk është mësuar kundërshtari i tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat