Brenda dhomës së zhveshjes së Portugalisë - Bota Sot
Brenda dhomës së zhveshjes së Portugalisë

Sporti

Brenda dhomës së zhveshjes së Portugalisë

Më: 7 shtator 2015 Në ora: 18:46

Kombëtarja Portugeze po zhvillon përgatitjet e fundit në prag të sfidës me Shqipërinë në “Elbasan Arena”.

Në rrjetet sociale portugezët kanë postuar foto brenda dhomës së zhveshjes dhe stadiumit, i cili ende nuk ka filluar të popullohet nga tifozët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...