Ndodh edhe kjo: Tifozët portugez me fanella kuqezi dhe qeleshe (Foto) - Bota Sot
Ndodh edhe kjo: Tifozët portugez me fanella kuqezi dhe qeleshe (Foto)

Sporti

Ndodh edhe kjo: Tifozët portugez me fanella kuqezi dhe qeleshe (Foto)

Më: 7 shtator 2015 Në ora: 20:22

Tifozët portugez kanë zgjedhur një mënyrë shumë të mirë se si mos të ngacmohen nga tifozët.

Ata kanë veshur fanellat kuqezi dhe kanë vendosur qeleshe në kokë dhe dallimi i tyre i vetëm nga tifozët shqiptarë ishte se në duar mbanin flamurët e portugalisë.


Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...