Formacionet zyrtare Shqipëri–Portugali - Bota Sot
Formacionet zyrtare Shqipëri–Portugali

Sporti

Formacionet zyrtare Shqipëri–Portugali

Më: 7 shtator 2015 Në ora: 20:35

Janë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes Shqipëri – Portugali.

Shqipëria dhe Portugalia kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre të vlefshëm për kualifikimet për Euro 2016.

De Biasi edhe në këtë ndeshje do të luajë me formacionin e njëjtë sikurse me Danimarkën, ku u arrit të marrej një barazim në Kopenhagen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...