Bastet nxjerrin Shqipërinë fituese ndaj Armenisë - Bota Sot
Bastet nxjerrin Shqipërinë fituese ndaj Armenisë

Sporti

Bastet nxjerrin Shqipërinë fituese ndaj Armenisë

Më: 8 tetor 2015 Në ora: 23:30

Pavarësisht humbjes së hidhur të Shqipërisë ndaj Serbisë në Elbasan Arena, me rezultatin, 0-2, Shqipëria ka shansin e kualifikimit direkt, nëse fiton ndaj Armenisë të Dielën.
Bastet sportive, pavarësisht se loja luhet në Armeni, nxjerrin fituse Shqipërinë me koeficientin 2.5, barazimin 3.2 dhe fitoren e nikoqirëve i japin koeficient 2.88.Duket se loja në Jerevan do jetë më e rëndësishme në historinë e futbollit shqiptar./Bota sot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat