Bendtner parashikon ndeshjen Armeni – Shqipëri - Bota Sot
Bendtner parashikon ndeshjen Armeni – Shqipëri

Sporti

Bendtner parashikon ndeshjen Armeni – Shqipëri

Më: 10 tetor 2015 Në ora: 12:52

Sulmuesi i Danimarkës, Nicklas Bendtner shpreson se Armenia do ta kryejë detyrën e saj në duelin ndaj Shqipërisë, të dielën.

Nicklas Bendtner beson se Danimarka do të kualifikohet direkt në Euro 2016.

Sulmuesi ka parashikuar shkurt duelin mes Armenisë dhe Shqipërisë, ku ata shpresojnë se kuqezinjtë nuk do të fitojnë në mënyrë që ta ruajnë pozitën e dytë.

“Nuk pres asgjë, por shpresojmë se ata do të kryejnë punën mirë”, deklaroi Bendtner.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat