Video: Festimet e kuqezinjve në Armeni - Bota Sot
Video: Festimet e kuqezinjve në Armeni

Sporti

Video: Festimet e kuqezinjve në Armeni

Më: 11 tetor 2015 Në ora: 20:05

Menjeher me vershellimen e arbitrit lojtaret dhe stoli i kuqezinjve ne Armeni shperthyen ne gezim.

Trajneri Gianni De Biasi kercente teper i lumtur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat