Ambasadori britanik shprehë ngushëllime për të vrarët në Munich - Bota Sot
Ambasadori britanik shprehë ngushëllime për të vrarët në Munich

Aktuale

Ambasadori britanik shprehë ngushëllime për të vrarët në Munich

Nga: Gresa Bajraktari Më: 23 korrik 2016 Në ora: 09:16
Ruairi O’Connell

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell ka reaguar pas sulmit të mbrëmshëm në Munich të Gjermanisë.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai shprehë ngushëllimet për të vrarët, në sulmin e tmerrshëm, transmeton Bota Sot.

Lutjet dhe ngushëllimet e mia për të gjithë të prekurit nga sulmi i tmerrshëm në Munich. Besoj që, së bashku, ne do të gjejmë paqe dhe rehati”, ka shkruar O’Connell në Facebook./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...