Garë me parashutë në Liqenin e Mavrovës - Bota Sot
Garë me parashutë në Liqenin e Mavrovës

Maqedonia

Garë me parashutë në Liqenin e Mavrovës

Më: 23 korrik 2016 Në ora: 13:14
Ilustrim

Në bregun e Liqenit të Mavrovës, afër stadiumit, sot dhe nesër do të mbahet kup me parashutë në aterim preciz, transmerton Telegrafi Maqedoni.

Në kuadër të Kupës janë organizuar edhe gara me çiklizim rreth liqenit, planifikim, si dhe aktivitete tjera në qiell dhe hapur në ujë, ndërsa pasdite janë parashikuar koncerte të artistëve nga Maqedonia dhe rajoni.

Kupa me parashutë në aterim preciz për herë të parë mbahet në Mavrovë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...