Aksidenti tragjik në Gjirokastër, 2 nga 7 të lënduarit mbërrijnë në Tiranë - Bota Sot
Aksidenti tragjik në Gjirokastër, 2 nga 7 të lënduarit mbërrijnë në Tiranë

Kronikë e zezë

Aksidenti tragjik në Gjirokastër, 2 nga 7 të lënduarit mbërrijnë në Tiranë

Më: 24 korrik 2016 Në ora: 17:06
Aksidenti tragjik në Gjirokastër

Shtatë prej të lënduarve nga aksidenti tragjik në Gjirokastër kanë mbërritur në Spitalin e Traumës në kryeqytet. Tre prej tyre janë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Nga aksidenti pranë fshatit Mashkullorë në Gjirokastër mbetën të vdekur tre persona, Albana Hasani dhe djali i saj 2 vjeç që janë   nga Kosova  dhe një vajzë 12 vjeçe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...