Shikoni meçin e çmendur mes kriminelit dhe oficerit të ushtrisë - Bota Sot
Shikoni meçin e çmendur mes kriminelit dhe oficerit të ushtrisë

Sporti

E premte, 19 tetor 2018

Shikoni meçin e çmendur mes kriminelit dhe oficerit të ushtrisë

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 08:50
Foto nga video

Rusët janë të çmendur pas rrahjeve të rrugës dhe turne të vogla jozyrtare ka gjithandej në këtë shtet, që shquhet kohëve të fundit përdisa prej boksierëve më të mirë në botë.

Një video shumë e popullarizuar nga luftërat e rrugës është ajo e një dueli të një gangsteri, të dënuar me një oficer të ushtrisë ruse, gjegjësisht një pjesëtari të Gardës së UFA-s.

Dueli nuk është elegant sa një boks i meçit profesionist, por luftëtarët nuk e kursejnë njëri tjetrin dhe në video mund të shihni se të dytë janë të dërrmuar pas luftës.

Lufta fillon në 02:21

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test