Komiteti Olimpik me takime në Gjakovë (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Komiteti Olimpik me takime në Gjakovë (Drejtpërdrejt)

Sporti

E enjte, 18 tetor 2018

Komiteti Olimpik me takime në Gjakovë (Drejtpërdrejt)

Më: 17 maj 2018 Në ora: 10:20
Besim Hasani

Përfaqësuesit e Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani dhe sekretari i përgjithshëm, Shasivar Haxhijaj takojnë kryetarët, klubet dhe bizneset e komunave të Gjakovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test