Gjyshi në kaos me vajza: Ta q... nënën e Serbisë, në shtëpinë time Serbi... - Bota Sot
Gjyshi në kaos me vajza: Ta q... nënën e Serbisë, në shtëpinë time Serbi...

Sporti

Gjyshi në kaos me vajza: Ta q... nënën e Serbisë, në shtëpinë time Serbi...

Nga: Kemajl Goca Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 14:12
Gjyshi në kaos me vajza: Ta q... nënën e Serbisë, në shtëpinë time Serbi...

Në një familje kroate që jeton në Amerikë, një kroat ka humb nervat me vajzat dhe nipat e tij. Gjyshi shikonte TV, ndërsa në moment shkaktohet kaos!

Aty është pyetur: Kush është më i miri në botë në vaterpolo? Kur Aleksa është përgjigjur 'definitivisht Serbia”. Aty ka filluar kaosi i vërtet apo i tërësishëm.  Gjyshi u revoltua duke thënë mes të tjera në gjuhën kroate: “Ta q... nënën e Serbisë, në shtëpinë time Serbi..

Nuk din asgjë për Kroaci, a për Serbinë i din të gjithë, ja qeni nënën”. Kroati nuk ka mund të duroj një fjalor të tillë për një Serbi shoveniste dhe që ka bërë krime lufte. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...