Vdes tragjikisht një punëtor në Strugë

Struga

Vdes tragjikisht një punëtor në Strugë

Më: 2 shkurt 2019 Në ora: 15:45
Foto ilustrim

Me 02.02.2019 rreth orës 09.30 në Stacionin Policor në Strugë është lajmëruar se në lagjen Elen Gur në Strugë, gjatë kryerjes së punëve ndërtimore, është lënduar Xh.A.(49) nga Struga dhe si rezultat i kësaj ka vdekur.

Sipas paraqitjes në polici, derisa ka qenë duke punuar Xh.A. është goditur nga një pompë për betonim. Po ndërmerren masat për zbardhjen e rastit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat