Bledar Ziba: Ja sa strugan kanë votuar deri në ora 17:00

Struga

Bledar Ziba: Ja sa strugan kanë votuar deri në ora 17:00

Më: 21 prill 2019 Në ora: 17:24
Bledar Ziba

Kryetari i Komisionit Komunal Zgjedhor në Strugë, z.Bledar Ziba tregon se deri në ora 17:00 procesi zgjedhor vazhdon normalisht dhe se nuk është vërejtur ndonjë parregullsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat