Bledar Ziba: Ja sa strugan kanë votuar deri në ora 17:00 - Bota Sot
Bledar Ziba: Ja sa strugan kanë votuar deri në ora 17:00

Struga

Bledar Ziba: Ja sa strugan kanë votuar deri në ora 17:00

Më: 21 prill 2019 Në ora: 17:24
Bledar Ziba

Kryetari i Komisionit Komunal Zgjedhor në Strugë, z.Bledar Ziba tregon se deri në ora 17:00 procesi zgjedhor vazhdon normalisht dhe se nuk është vërejtur ndonjë parregullsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...