Zbulohen paketime të shumta me drogë në Kalisht të Strugës

Struga

Zbulohen paketime të shumta me drogë në Kalisht të Strugës

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 17:20
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, rreth orës 3 të mëngjesit, në afërsi të rrugës rajonale Podmolje-Radozhdë, para fshatit Kalisht, zyrtarët policorë kanë zbuluar një sasi të madhe të drogës.

Sipas njoftimit të MPB-së, policët e SPB Ohër kanë gjetur 12 thasë ku ka pasur 196 paketime me marihuanë.

Pas udhëzimeve të marra nga prokurorir publik, mariuanë është dhënë për ekspertizë dhe po ndërmerren të gjitha masat për zbardhjen e plotë të rastit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat