Zyrtare: Ziadin Sela, kandidat për kryetar të komunës së Strugës - Bota Sot
Zyrtare: Ziadin Sela, kandidat për kryetar të komunës së Strugës

Struga

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Zyrtare: Ziadin Sela, kandidat për kryetar të komunës së Strugës

Më: 9 shtator 2017 Në ora: 16:52
Ziadin Sela

Ziadin Sela është zyrtarisht kandidat për kryetar të komunës së Strugës nga Aleanca për Shqiptarët.

Vendimi përfundimtar ka dalë nga dega e Strugës, ku lideri i Aleancës Sela do të jetë njëri nga kandidatët në garën për kryetar të këtij qyteti.

“Zyrtarisht, kandidat për kryetar të Komunës së Strugës, nga dega e Strugës zgjidhet, Ziadin Sela. Na priftë e mbara”, shkruan në faqen e kësaj partie në Facebook.

Nga emrat tjerë që pretendohet të garojnë në këtë komunë, sa u takon partive shqiptare, sillen emrat e Ramiz Merkos nga BDI si dhe Arben Labënishti nga BESA.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test