Nuhiu: Në Strugë duhet të fitojë platforma dhe përcaktimi strategjik shtetërorë - Bota Sot
Nuhiu: Në Strugë duhet të fitojë platforma dhe përcaktimi strategjik shtetërorë

Struga

Nuhiu: Në Strugë duhet të fitojë platforma dhe përcaktimi strategjik shtetërorë

Më: 22 tetor 2017 Në ora: 22:43
Agim Nuhiu

Sot në qytetin e Strugës për vizitë me banorët ka qëndruar zv.ministri i punëve të brendëshme Agim Nuhiu.

I shoqëruar nga bashkëpunëtorë dhe deputeti i zonës Agim Shaqiri, Nuhiu ka shprehur qëndrimin e tij se në Strugë duhet të fitojë platforma dhe përcaktimi strategjik shtetërorë. Nuhiu ka kërkuar mbështetje për kandidatin e BDI-së Ramiz Merko i cili sipas tij do të ndryshojë këtë komunë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test