Sela: Të kontrollohet procesi zgjedhor, qytetarët të votojnë të lirshëm - Bota Sot
Sela: Të kontrollohet procesi zgjedhor, qytetarët të votojnë të lirshëm

Struga

E hënë, 19 nëntor 2018

Sela: Të kontrollohet procesi zgjedhor, qytetarët të votojnë të lirshëm

Më: 29 tetor 2017 Në ora: 13:24
Ziadin Sela

Kandidati për kryetar të Struges si dhe kryetari i Aleancës për Shqiptare ka votuar në vendlindjen e tij Livadhi të komunës së Strugës.

“Apeloj deri tek organet kompetente që të kontrrollohet procesi zgjedhor sepse ne na duhet proces i rregullt, në mënyrë që qytetarët lirshëm ta shprehin vullnetin e tyre që të vazhdojmë me projektet e ndryshimit në Strugë në mënyrë që Struga të marrë vendin e merituar krah qyteteve të zhvilluara anë e këndë”, deklaroi Sela.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test