Tre vendvotimet në Strugë mund t’ia kthejnë fitoren Zijadin Selës - Bota Sot
Tre vendvotimet në Strugë mund t’ia kthejnë fitoren Zijadin Selës

Struga

E hënë, 19 nëntor 2018

Tre vendvotimet në Strugë mund t’ia kthejnë fitoren Zijadin Selës

Më: 31 tetor 2017 Në ora: 07:05
Ziadin Sela

Në këto tre vendvotime, Aleanca me Besë në Strugë ka ankimuar rezultatet pranë KSHZ-së. Dallimi mes Merkos dhe Selës në këto vendvotime është në nivel që mund të sjellë ndryshim të rezultatit.

Gara në Strugë ngelën e hapur, thonë nga ASH Strugë dhe në vendet ku pritet pas dy jave të bëhet rivotimi, kandidati i ASH Ziadin Sela, pritet ta fitojë Strugën ngase pikërisht në ato vendvotime ku janë bërë parregullsi, është krijuar diferenca e vogel prej afro 600 vota mes Merkos dhe Selës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test