Një shtetas i Shqipërisë gjendet i vdekur në afërsi të Strugës - Bota Sot
Një shtetas i Shqipërisë gjendet i vdekur në afërsi të Strugës

Struga

Një shtetas i Shqipërisë gjendet i vdekur në afërsi të Strugës

Më: 15 nëntor 2017 Në ora: 18:54
Ilustrim

32 vjeçari F.Sh. nga Peshkopia, Shqipëri dje është gjetur i vdekur në një furgon në afërsi të fshatit Livadhi të Strugës, informoi policia.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë kryer prokuror publik dhe ekip nga Stacioni policor i Strugës. Më pas është vërtetuar se P.SH. është angazhuar te D.R. nga fshati Livadhi si bari, ndërsa furgonin e ka shfrytëzuar si bujtinë. Në furgon është gjetur një ngrohës me gaz që është përdorur për nxemje.

Me urdhër të prokurorit publik, mbi trupin është bërë obduksion, me ç’rast është konstatuar se F.Sh. ka vdekur nga helmimi me monoksid karbon. Trupi i personit të ndjerë, pas sigurimit të dokumentacionit të nevojshëm për transport në Republikën e Shqipërisë, do t’i dorëzohet familjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test