Arrestohet 24 vjeçari i cili ka gjuajtur shishe plastike me lëndë djegëse në një shtëpi në Strugë - Bota Sot
Arrestohet 24 vjeçari i cili ka gjuajtur shishe plastike me lëndë djegëse në një shtëpi në Strugë

Struga

Arrestohet 24 vjeçari i cili ka gjuajtur shishe plastike me lëndë djegëse në një shtëpi në Strugë

Më: 8 janar 2018 Në ora: 13:23
Ilustrim

Strugani M.SH. (24) është arrestuar për procedurë të mëtutjeshme për atë që mbrëmë rreth orës 19:30 ka gjuajtur një shishe plastike me lëndë të panjohur djegëse në një shtëpi në rr. "Murteza Tatar" në Strugë, pronësi e A.R. (63), me ç'rast është dëmtuar dera e hyrjes.

MPB-ja informon se nëpunësit policorë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ndërmerren masa për zbardhjen e plotë të rastit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test