Jetona Selimi i kundërpërgjigjet Ramiz Merkos: “Jam nga Struga, po aq sa ti” - Bota Sot
Jetona Selimi i kundërpërgjigjet Ramiz Merkos: “Jam nga Struga, po aq sa ti”

Struga

Jetona Selimi i kundërpërgjigjet Ramiz Merkos: “Jam nga Struga, po aq sa ti”

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 20:48
Jetona Selimi

Jetona Selimi nëpërmjet një reagimi në rrjetin e saj social fejsbuk i kundërpërgjigjet Kryetarit të Komunës së Strugës, Ramiz Merko, ku ky i fundit sot në një deklart për media tha që Jetona Selimi dhe shumë të tjerë kanë marrë paga duke mos u paraqitur aspak në punë dhe që s’janë të Strugës.

Reagimi i plotë te Mediat Shqiptare duke klikuar Këtu

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test