Gjashtë kompani, si dhe komunat e Ohrit dhe Strugës prezantohen në Panairin e Turizmit në Tiranë - Bota Sot
Gjashtë kompani, si dhe komunat e Ohrit dhe Strugës prezantohen në Panairin e Turizmit në Tiranë

Struga

E premte, 19 tetor 2018

Gjashtë kompani, si dhe komunat e Ohrit dhe Strugës prezantohen në Panairin e Turizmit në Tiranë

Më: 5 prill 2018 Në ora: 09:27
Tiranë

Gjashtë kompani të ndryshme të Maqedonisë, të sferës së hitelierisë, nesër dhe pasnesër marrin pjesë në Panairin e Turizmit në Tiranë.

Panairi është i karakterit të mbyllur, pra vetëm për takime me sektorin privat, por jo edhe për vizitorë.

Kjo është hera e dytë e pjesëmarrjes së Maqedonisë, ndërsa për herë të parë marrin pjesë edhe komunat e Ohrit dhe Strugës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test