Policia gjen eksploziv në një shtëpi në Veleshtë të Strugës - Bota Sot
Policia gjen eksploziv në një shtëpi në Veleshtë të Strugës

Struga

E enjte, 15 nëntor 2018

Policia gjen eksploziv në një shtëpi në Veleshtë të Strugës

Më: 7 prill 2018 Në ora: 14:08
Ilustrim

Zyrtarët policorë në Strugë mbrëmë gjatë një kontrolli në shtëpinë e vjetër të V.K (76) nga fshati Veleshtë i Strugës, kanë gjetur 10 granata dhe disa armë tjera.

Nga MPB informojnë se armët dhe ekspolzivi i gjetur janë dërguar në polici për procedurë të mëtejme, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Ata shtojnë se po punojnë për të zbardhur këtë rast.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test