Komuna e Prishtinës hap thirrje për mbështetje financiare për shfaqjet e teatrit ‘Dodona’

Teatri

Komuna e Prishtinës hap thirrje për mbështetje financiare për shfaqjet e teatrit ‘Dodona’

Më: 11 shtator 2020 Në ora: 11:23
Foto ilustrim

Drejtoria për Kulturë në kuadër të Komunës së Prishtinës ka hapur thirrjen publike për mbështetje financiare të projektpropozimeve për shfaqjet e repertorit të Teatrit “Dodona”.

Kategoritë me të cilat mund të aplikojnë përfshijnë: komedinë, dramën, solo performancën dhe shfaqjen për fëmijë.

 Afati i fundit për aplikim është 30 shtator 2020. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat