“Familja Tot” sonte në Teatrin Kombëtar - Bota Sot
“Familja Tot” sonte në Teatrin Kombëtar

Teatri

E shtunë, 20 tetor 2018

“Familja Tot” sonte në Teatrin Kombëtar

Më: 15 nëntor 2016 Në ora: 11:31
Pamje nga shfaqja Familja Tot

Sonte në Teatrin Kombëtar të Kosovës, jepet shfaqja “Familja Tot”, me regji të Andia Xhungës, shfaqje kjo mysafire e Teatrit Kombëtar të Tiranës.

Kjo shfaqje, është pjesë e aktiviteteve të bashkëpunimit kulturor mes Republikë së Kosovës dhe të Shqipërisë. Ajo fillon në ora 20:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test