Skena të nxehta në shfaqjen që u kontestua nga OVL UÇK - Bota Sot
Skena të nxehta në shfaqjen që u kontestua nga OVL UÇK

Teatri

E enjte, 15 nëntor 2018

Skena të nxehta në shfaqjen që u kontestua nga OVL UÇK

Më: 30 prill 2017 Në ora: 08:32
Shfaqja “Bordel Ballkan”

Shfaqja “Bordel Ballkan” ngjalli debat të madh ende pa u shfaqur.

Mosmarrëveshja më e madhe ishte në mes të Organizatës së Veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, dhe regjisorit, Jeton Neziraj.

Tani mosmarrëveshjet janë kaluar, dhe premiera është shfaqur pa ndonjë ekses, megjithatë sot policia kishte inspektuar zonën rreth Teatrit Kombëtar.

Shfaqja përmban disa skena eksplicite në pjesë të caktuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test