Laboratori teston smartfonët më të mirë për selfie në 2019 - Bota Sot
Laboratori teston smartfonët më të mirë për selfie në 2019

Teknologji

Laboratori teston smartfonët më të mirë për selfie në 2019

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 08:54
Ilustrim

Laboratori është bazuar te disa kritere e kategori të ndryshme, si vendndodhja, kushtet e dritës, etj. Për këtë arsye, laboratori ka përdorur rreth 1500 foto dhe nga dy orë video.

Për shumë blerës, kamera është një nga faktorët kryesorë kur blejnë një celular, pasi parametrat e tjerë shpesh arrihen edhe nga telefonë jo shumë të shtrenjtë.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...