Google pritet të prezantojë “Netflix-in e lojërave” - Bota Sot
Google pritet të prezantojë “Netflix-in e lojërave”

Teknologji

Google pritet të prezantojë “Netflix-in e lojërave”

Më: 19 mars 2019 Në ora: 10:19
Foto ilustrim

Makineria e kërkimit sot në mesditë mban eventin e saj Game Developers Conference ku pritet të prezantojë “Netflix-in e lojërave”.

Ajo çfarë raportojnë mediat është se Google mund të dalë më një çmim më të lirë se Xbox i Microsoft apo edhe PlayStation i Sony.

Google ka qenë prej muajsh duke i dhënë formën përfundimtare këtij projekti

Megjithëse, ky projekt ka qenë shumë mister, është rritur kureshtja dhe pritshmëritë që çfarë mund të prezantojë sot Google.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...