Zbulohen detajet e para të PlayStation 5 - Bota Sot
Zbulohen detajet e para të PlayStation 5

Teknologji

Zbulohen detajet e para të PlayStation 5

Më: 17 prill 2019 Në ora: 09:49
Ilustrim

Fansat e video-lojës po presin me padurim çdo informacion në lidhje me zëvendësimin e PS4, por deri më tani detajet janë mbajtur shumë sekrete.

Arkitekti i sistemit të Sony, Mark Cerny zbuloi në një intervistë për "Wired" se do të jetë shumë më i shpejtë, më i fuqishëm dhe përfshin audio të përmirësuar, përcjell Ora.

Por mos prisni të dalë në shitje këtë vit. Do ju duhet të keni durim deri vitin tjetër. As çmimi që do të ketë PlayStation 5 nuk dihet ende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...