Pasqyra, mikrovala, droni… dobësojnë WiFi-në në shtëpinë tuaj - Bota Sot
Pasqyra, mikrovala, droni… dobësojnë WiFi-në në shtëpinë tuaj

Teknologji

Pasqyra, mikrovala, droni… dobësojnë WiFi-në në shtëpinë tuaj

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 07:44
Wifi

Ndonjëherë, kemi problem më shërbimet e dobëta të internetit.

Mirëpo, në kohën më të madhe mund të keni internet të dobët për shkak të WiFi-së dhe objekteve specifike që mund ta dobësojnë atë.

Më poshtë keni “armiqtë” kryesorë që dobësojnë internetin e kësaj paisjeje:

Paqyra,mikrovala, droni... 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...