Zbulimi i radhës: Karrigia me rrjeta që mund t’iu mbrojë nga insektet - Bota Sot
Zbulimi i radhës: Karrigia me rrjeta që mund t’iu mbrojë nga insektet

Teknologji

Zbulimi i radhës: Karrigia me rrjeta që mund t’iu mbrojë nga insektet

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 12:30
Ilustrim

Karriget e palosshme janë të pajisura me një mbulesë mbrojtëse kundër diellit 50+ UPF, derisa është në gjendje të mbajë deri në 115 kilogramë.

Ju mund ta vëni poshtë rrjetën kundër insekteve nga pjesa e sipërme e tendës, e cila ngulet në tokë.

Mjafton ta hapni patentin e saj dhe lamtumirë mushkonja të bezdisshme.

Produktin mund ta blini në Amazon për 55 euro.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...