Facebook dhe Instagram me probleme - Bota Sot
Facebook dhe Instagram me probleme

Teknologji

Facebook dhe Instagram me probleme

Më: 4 gusht 2019 Në ora: 20:24
Ilustrim

Rrjeti social Facebook është përballur me probleme në 24 orët e fundit, ndërsa bllokimi në Instagram filloi orë më parë.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar, kështu që përdoruesit në Twitter ankohen për statusin e aplikacioneve, raportojnë mediat e huaja.

Përdoruesit e Facebook ankohen se nuk mund të postojnë foto dhe komente tërë ditën, pasi aplikacioni është jashtëzakonisht i ngadaltë dhe ka probleme me regjistrim.

Në Instagram, situata është e ngjashme disa orë më parë. Faqja Downdetector thekson se problemi është veçanërisht i theksuar në SHBA dhe Britaninë e Madhe, por që ka vështirësi në punën në të gjithë botën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...