Kosola Xbox One X Gears 5 duket sikur të jetë e ngrirë - Bota Sot
Kosola Xbox One X Gears 5 duket sikur të jetë e ngrirë

Teknologji

Kosola Xbox One X Gears 5 duket sikur të jetë e ngrirë

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 00:29
Pamje nga video

Microsoft po e feston lansimin e Gears 5, me një edicion special të konsolës Xbox One X që ka dukje shumë më ndryshe.

Në edicionin e limituar, pajisja kryesore dhe pjesët për kontroll, duket sikur të jenë të ngrira, dukje shumë më e veçantë që nuk është aplikuar që nga lansimi i edicionit Project Scorpio.

Të interesuarit për blerjen e kësaj konsole, mund të paguajnë që tani 445 euro, derisa dërgesa do u bëhet në muajin shtator.

Më gjashtë shtator, do të bëhen të ditura edhe disa specifika të Gears 5, me të cilën është e mundu shkarkimi i pesë edicioneve të Gears of War.

Kjo mundësi, nuk është vetëm për dashamirësit e kësaj loje, meqenëse pritet që në këtë Xbox One, Microsoft të ketë integruar edhe lojëra tjera shumë të mira. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...