Lajm i mirë për adhuruesit e lojërave elektronike, krijohen audio-dëgjuese të reja - Bota Sot
Lajm i mirë për adhuruesit e lojërave elektronike, krijohen audio-dëgjuese të reja

Teknologji

Lajm i mirë për adhuruesit e lojërave elektronike, krijohen audio-dëgjuese të reja

Më: 10 nëntor 2019 Në ora: 08:24
Audio-dëgjueset

MXER është stacioni për kontroll të zërit (çmimi prej 100 dollarësh), dhe karakterizohet nga miksimi preciz i zërit/lojës, me fader të nivelit të studios. I pranishëm është Nahimic 7.1 Surround me koneksion USB, Wolfson DAC me konvertim digital-to-analog me cilësi të lartë 24bit/96kHz.

Platforma STND për kufje ka çmim të rekomanduar prej 50 dollarësh.

Ajo karakterizohet nga kualiteti cilësor i punimit dhe korniza prej çelikut.

I pranishëm është kalimi automatik i zërit – vendosja e kufjeve në STND, kur lidhet MXER, e kalon automatikisht zërin në altoparlantë.

Heqja e kufjeve nga STND e kthen zërin në kufje.

Të gjitha audio produktet NZXT mbështeten me një garancion dy-vjeçar. Linja është kompatibile me çdo altoparlant analog apo kufje të brendeve të dizajnuara për PC ose konsola.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat