Tani mund të shkarkoni falas brendin e ri të Fortnite - Bota Sot
Tani mund të shkarkoni falas brendin e ri të Fortnite

Teknologji

Tani mund të shkarkoni falas brendin e ri të Fortnite

Më: 18 janar 2020 Në ora: 16:09
Fortnite

Sony PlayStation bëri verzionin e ri në Play Store vendosi një PS4 falas që bëri ndikim të madh në Battle Royale.

Është janari dhe muaji thjesht nuk merr fund.

Gjatë ditëve të shkurtra lojrat nuk mungojnë. Këto janë lajmet që mezi presim t’i dëgjojnë tifozët e PlayStation 4, raporton “Daily Star”.

Sony bëri një verzion të ri të lojës që mund ta luani falas. Titulli “falas” për tifozët e lojrave  është duke bërë përparim mjaft të madh në industrin e lojrave.

Nga 16 janari 2020, projekti Darwin u bë i disponueshëm për PS4 dhe PS4 Pro. Loja gjithashtu lejon që një lojtar të “mbikqyrë” veprimet që po ndodhin dhe të bëjë rrëmujë me konkurrentët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat