‘Rrjedhin’ fotografitë – a do të duket kështu ekrani i iPhone 12?

Teknologji

‘Rrjedhin’ fotografitë – a do të duket kështu ekrani i iPhone 12?

Më: 28 korrik 2020 Në ora: 20:43
iPhone 12

Në pritje të modelit të ri iPhone 12, duket se në internet është shfaqur një “rrjedhje”, e cila na tregon se si duket ekrani i këtij telefoni.

Këto foto fillimisht u postuan në rrjetin social kinez Weibo, dhe ai sheh që ato janë ripunuar për të fshehur identitetin e personit që i postoi.

Më herët kishte informacione se Apple gradualisht do të zvogëlojë madhësinë e iPhone 12.

Në Twitter, përdoruesi Digital Chat Station pretendon se këto janë ekranet e modelit iPhone 12 me një diagonale prej 5.4 inç, i cili do të jetë iPhone më i vogël me një ekran të plotë të deritanishëm – më i vogël edhe se iPhone SE 2.

Ndërsa presim ende më shumë informacione për iPhone 12, ne do të vendosim një pikëpyetje të vogël pranë këtyre fotove.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat