“Simboli i gjelbër” që tregon se kamera është e ndezur gjatë përdorimit në Instagram

Teknologji

“Simboli i gjelbër” që tregon se kamera është e ndezur gjatë përdorimit në Instagram

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 07:15
Foto ilustrim

Një nga karakteristikat e sistemit operativ iOS 14 është depërtimi i veprimtarive të aplikacioneve dhe të dhënave që ata përdorin.

Kjo për shkak se disa përdorues kanë vërejtur një simbol të gjelbër që tregon se kamera është ndezur gjatë përdorimit në Instagram.

Një zëdhënës në Instagram tha se kjo ishte një “gabim”, duke shtuar se ai do të bënte çmos për ta korrigjuar këtë sa më shpejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat