Aplikacioni më i madh teknologjik për 2016, Line - Bota Sot
Aplikacioni më i madh teknologjik për 2016, Line

Teknologji

Aplikacioni më i madh teknologjik për 2016, Line

Më: 13 korrik 2016 Në ora: 00:19
Aplikacioni

Aplikacioni i mesazheve Line, do të jetë debutimi kryesor teknologjik i këtij viti.

Të hënën kompania e ka listuar IPO-në e tij për tre mijë e treqind yen duke ia ngritur vlerën kompanisë për gjashtë bilionë dollarë.

Sipas CNN, kompania japoneze do të prodhojë në total 35 milionë Line, trembëdhjetë milionë në Japoni dhe njëzet e dy milionë në New York.
Line do të përballet me një konkurencë të fuqishme nga aplikacionet e Messenger, WhatsApp dhe WeChat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...