Më në fund ajo që po prisnim, si të rikthejmë mesazhet e fshira në WhatsApp - Bota Sot
Më në fund ajo që po prisnim, si të rikthejmë mesazhet e fshira në WhatsApp

Teknologji

Më në fund ajo që po prisnim, si të rikthejmë mesazhet e fshira në WhatsApp

Më: 7 mars 2018 Në ora: 06:27
Ilustrim

Shtimi i funksionit të ri nga WhatsApp që lejon të fshish mesazhet e dërguara ishte një lajm që të gjithë e prisnin.

Por pas shtimit të këtij opsioni të shumtë janë ata që kërkojnë të rikthejnë mesazhet e fshira në WhatsApp.

Pikërisht për këtë ekziston një aplikacion i quajtur WhatsRemoved i cili zbulon dhe ruan mesazhet e fshira dhe skedarët, të tilla si audio, video dhe foto.

Për të përdorur këtë aplikacion ai duhet të shkarkohet në fillim dhe është vlefshëm vetëm për sistemin android, ndërsa përdoruesit e Apple duhet të presin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test