Chrome 65 për Android sjell disa përmirësime - Bota Sot
Chrome 65 për Android sjell disa përmirësime

Teknologji

Chrome 65 për Android sjell disa përmirësime

Më: 8 mars 2018 Në ora: 13:21
Google Chrome

Google sjell një version të ri Chrome për Android, i cili kësaj radhe shton disa funksione të reja dhe përmirësime të shumta.

Megjithëse Chrome v65 është publikuar më parë, nëpërmjet Google Play Store-it do të jetë i disponueshëm në disa javë.

Ndryshimi më i rëndësishëm që sjell Chrome 65, është shtesa e opsioneve të reja që përdoruesve iu mundësojnë të përjashtojnë mundësinë për një shikim të thjeshtë për të gjitha artikujt e mbështetur, nëpërmjet Cilësimeve / Rregullimet e qasjes.

Edhe një opsion është i shtuar në Settings / Languages, dhe mundëson rregullimin e opsioneve gjuhësore. Së fundi, tërë procesi i shkarkimit dhe fshirja e shkarkimeve të dosjeve është më e lehtë për të kryer.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test