Ky është Gmail i ri! - Bota Sot
Ky është Gmail i ri!

Teknologji

Ky është Gmail i ri!

Më: 14 prill 2018 Në ora: 15:42
Foto ilustrim

The Verge shkroi mbi dizajnin e ri të Gmailit,që do të vinte në javët e ardhshme, ndërkohë që së fundmi ka postuar dhe fotot se si do të jetë ai.

“The Verge ka siguruar pamje të dizajnit të ri, që aktualisht po testohet nga Google dhe partnerët e tij të besuar. Dizajni i ri përfshin disa elementë delikatë të Material Desing të Google dhe një numër of risish që u prezantuan fillimisht për transformimin e Inbox të Gmail”, shkruan faqja e risive teknologjike.

Ky ndryshim do të vijë në javët e ardhshme, si një program i hershëm aksesi për konsumatorët e G Suite dhe llogaritë personale në Gmail.

“Ne po punojmë në disa përditësime të mëdha për Gmail, që janë ende në fazë draft. Na duhet dhe pak kohë të merremi me veten, kështu që nuk mund të bëjmë të ditur asgjë ende”, thotë një zëdhënës i Google për The Verge.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test