Sony nuk planifikon harduer të ri në konferencën E3 2018 - Bota Sot
Sony nuk planifikon harduer të ri në konferencën E3 2018

Teknologji

E martë, 16 tetor 2018

Sony nuk planifikon harduer të ri në konferencën E3 2018

Më: 15 maj 2018 Në ora: 18:46
PlayStation

Sony kishte paralajmëruar më herët publikimin e konsollës së serisë së pestë PlayStation në konferencën E3, por më vonë kjo është demantuar nga vetë kompania.

Shawn Layden,  president i Sony Worldwide Studio, tha se nuk do të ketë publikime të reja harduer në konferencën E3.

Ai tha se prezantimi i Sony E3 do të fokusohet në lojërat e ardhshme Death Stranding, Ghost of Tsushima, Spider-Man dhe The Last of Us Part 2.

Gjatë konferencës kompania japoneze do të përfshijë edhe paralajmërimet e partnerëve të jashtëm dhe zhvilluesve të pavarur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test