Kjo është videoja më e klikuar në historinë e Facebook-ut - Bota Sot
Kjo është videoja më e klikuar në historinë e Facebook-ut

Teknologji

E martë, 16 tetor 2018

Kjo është videoja më e klikuar në historinë e Facebook-ut

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 13:13
Facebook

Nëse kishit menduar se videoja më e klikuar në historinë e rrjetit social do të tregonte ndonjë çmenduri, apo diçka tejet të pazakontë, e keni gabim.

Mesa duket, pjesa më e madhe e përdoruesve të Facebook-ut kanë një të përbashkët: Rrëmujën në shtëpi, pasi video me 330 milionë klikime tregon pikërisht se si të organizoni gjithçka në shtëpi.

Duke nisur nga palosja e rrobave dhe sistemimi i gjithçkaje në ambientet e banimit, kjo video iu ndihmon të organizoni jetën tuaj të përditshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test