Apple në telashe, s’po di se si t’i emërojë iPhonët e ri - Bota Sot
Apple në telashe, s’po di se si t’i emërojë iPhonët e ri

Teknologji

Apple në telashe, s’po di se si t’i emërojë iPhonët e ri

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 12:43
Ilustrim

Apple do të zbulojë në vjeshtë modele të reja të iPhonëve. Por, në kompani ka telashe se si t’i emërojnë modelet e reja.

Ka pasur shumë raporte për madhësinë e ekranit , karakteristikat dhe teknologjinë që do të kenë tre telefonat, por kompania ende s’ka marrë vendim final se s’i ti quaj ata.

A do të jetë iPhone 9, 10Y, 11 apo një emërtim i ri, kompania është duke menduar ende për këtë. Madje thuhet se mes bordit ka ende mospërshtatje në mendime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...