Samsungu sërish “thumbon” Apple-in - Bota Sot
Samsungu sërish “thumbon” Apple-in

Teknologji

Samsungu sërish “thumbon” Apple-in

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 11:13
Kompania po reklamon modelin e ri Galaxy Note 9 dhe sërish ka “thumbuar” rivalin kryesor Apple.

Samsungu iu është kthyer reklamave të mahnitshme dhe “ngacmuese”.

Kompania po reklamon modelin e ri Galaxy Note 9 dhe sërish ka “thumbuar” rivalin kryesor Apple.

Me dy reklama, Samsungu ka “thumbuar” Apple-in për lapsin digjital dhe ka treguar se Galaxy Note 9 do të jetë shumë i pasur me veçori dhe i fuqishëm.

Në reklamën për lapsin, “thuhet se lapsi i Apple-it përdoret vetëm për pajisje të kësaj kompanie teksa për Samsungun mund të përdoren dhjetë gishta”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...