Nokia 7 Plus, telefoni më i mirë në 2018 - Bota Sot
Nokia 7 Plus, telefoni më i mirë në 2018

Teknologji

Nokia 7 Plus, telefoni më i mirë në 2018

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 16:42
Nokia 7 Plus

EISA ka shpallur Nokia 7 plus si telefonin më të mirë në 2018, në kategorinë “konsumatore”, njoftoi HMD Global, shtëpia e telefonit Nokia.

Çmimet e EISA jepen nga komisioni më i madh i pavarur në botë, i përbërë nga përfaqësuesit e 55 revistave dhe portaleve më të respektuara të specializuara.

Ata vlerësuan kolektivisht modelin Nokia 7 Plus për dizajn mbresëlënës, performancë të shkëlqyer dhe aftësi mbresëlënëse të kamerave.

Produktet fituese do të prezantohen në IFA, panairin më të madh elektronik të konsumit në botë, që do të mbahet në Berlin nga 31 gushti deri më 5 shtator të këtij viti.

Pas lëvizjes në një numër sferash krahasuar me konkurrentët, Nokia 7 Plus është quajtur telefoni i mençur kryesor në kategorinë e pajisjeve mobile për përdoruesit, i cili do t’i japë atij Çmimin EISA për vitin 2018/19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...